Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ÓJT SZASTARKI MULARCZYK

Utworzony przez maurycjo, 25 grudnia 2010 r. o 12:01
mja napisał:
Wpadł Ci w ręce artykuł,ale nie piszesz co wynikało z tego artykułu,czy samo wpadnięcie o czymś świadczy?Pszczoła czy pszenica pisze się w taki sposób już od 16-go wieku,czyli plus minus czterysta lat,i nagle Gość z Brzozówki stwierdza,że to urąga wszelkim zasadom ortografii,bo tak uczyli na Brzozówce.Wyjątków jest mnóstwo,w każdej dziedzinie,po prostu tak jest i już.Drogi Mocie,napisz jeszcze,dlaczego uważasz,że ewka ma poczucie swej wielkiej wartości(nawet gdyby,to co w tym złego?),czyżby dlatego,że jest zwolennikiem wójta i żeby to wyrazić nie używa wulgarnego języka?Z kolei sąsiadka ma wielkie poczucie własnej seksualności i też nie widzę w tym nic złego,tylko nie musi o tym pisać na forum w taki sposób,tym bardziej,że jest to strona dotycząca referendum o odwołanie wójta,a my przez takich ludzi jak sąsiadka odchodzimy od tematu.Jeśli lubi się "piepszyć"z wykształconym,cywilizowanym czy jakimś innym członkiem,to od tego są inne strony
Muszę sprostować swój wpis,nie jestem pewna,ale pisząc o artykule z gazety,miałeś chyba na myśli nie zasady o wyjątkach z ortografii,a zasady o nie zwracaniu uwagi na błędy w pisowni robione przez forumowiczów.Jeśli tak,to te zasady ustalili pewnie sami forumowicze,którzy nie potrafią pisać bezbłędnie.Ale dajmy już spokój pisowni bo to bez sensu,niech każdy pisze jak chce,byle te wypowiedzi były w miarę kulturalne i na temat.Ja ze swej strony obiecuję,że nie będę zwracała uwagi nawet na najbardziej rażące byki,a może postaram się też napisać coś z jakimś małym byczkiem.Pozdrawiam wszystkich(zwolenników i przeciwników)forumowiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mot napisał:
Ortografia nie jest też Twoją mocną stroną.Uczono mnie,i to właśnie w Brzozówce, że morze to taki duży zbiornik wodny...
Zgoda z tym niewytykaniem błędów, ale też bez obłudy. Szanowny Mot dostrzega błąd ortograficzny w wyrazie "może" u jakiegoś zwolennika wójta a już parę stron dalej u sąsiadki, którą tak chwali za świetny język w tym samym wyrazie (ale też w wielu innych) błędu nie widzi i poucza, że - cytując - "wytykanie komuś błędów ortograficznych jest nie na miejscu". Kto by pomyślał, że poczciwa, szkolna ortografia może mieć tyle wspólnego z polityką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zgoda z tym niewytykaniem błędów, ale też bez obłudy. Szanowny Mot dostrzega błąd ortograficzny w wyrazie "może" u jakiegoś zwolennika wójta a już parę stron dalej u sąsiadki, którą tak chwali za świetny język w tym samym wyrazie (ale też w wielu innych) błędu nie widzi i poucza, że - cytując - "wytykanie komuś błędów ortograficznych jest nie na miejscu". Kto by pomyślał, że poczciwa, szkolna ortografia może mieć tyle wspólnego z polityką?
Kurcze,przeoczyłam to.Ale z ciebie Mot mały obłudnik,pewnie sam zapomniałeś,że napisałeś coś takiego,nieładnie pouczać kogoś o zasadach a samemu nie stosować się do nich,oj nieładnie Dobrze gościu,że Ty to zauważyłeś,bo zaczęłam się czuć niekomfortowo,że zwracam komuś uwagę na pisownię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Zgoda z tym niewytykaniem błędów, ale też bez obłudy. Szanowny Mot dostrzega błąd ortograficzny w wyrazie "może" u jakiegoś zwolennika wójta a już parę stron dalej u sąsiadki, którą tak chwali za świetny język w tym samym wyrazie (ale też w wielu innych) błędu nie widzi i poucza, że - cytując - "wytykanie komuś błędów ortograficznych jest nie na miejscu". Kto by pomyślał, że poczciwa, szkolna ortografia może mieć tyle wspólnego z polityką?
Kurcze,przeoczyłam to.Ale z ciebie Mot mały obłudnik,pewnie sam zapomniałeś,że napisałeś coś takiego,nieładnie pouczać kogoś o zasadach a samemu nie stosować się do nich,oj nieładnie Dobrze gościu,że Ty to zauważyłeś,bo zaczęłam się czuć niekomfortowo,że zwracam komuś uwagę na pisownię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mja napisał:
Kurcze,przeoczyłam to.Ale z ciebie Mot mały obłudnik,pewnie sam zapomniałeś,że napisałeś coś takiego,nieładnie pouczać kogoś o zasadach a samemu nie stosować się do nich,oj nieładnie Dobrze gościu,że Ty to zauważyłeś,bo zaczęłam się czuć niekomfortowo,że zwracam komuś uwagę na pisownię
Ten wpis dwa miejsca powyżej też jest mój,pewnie nie wpisałam imienia i automatycznie wyskoczył mi Gość,a piszę to gwoli usprawiedliwienia,żeby nie pomylić mnie z tym wiadomym Gościem z Brzozówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestie poprawności i kultury wypowiedzi na ogólnie dostępnym forum poświęconym publicznym sprawom zajęły raptem ostatnie trzy strony. Mam nadzieję, że po wyciągnięciu konstruktywnych wniosków dyskusja powróci na właściwy tor i pod względem merytorycznym będzie przypominać rzeczywistą debatę na argumenty a nie zwyczajną jatkę słowną opartą z jednej strony na obelgach a z drugiej na populistycznych frazesach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobotny napisał:
A co to za praca ,jakie trzeba mieć kwalifikacje ,i ile można zarobić ?
praca na akord można dokształcić się zdobyć nowe kwalifikacje, zarobek w zależności od przyłożenia się do pracy, możliwość awansu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani oferująca pracę to jest trzepanie worków po cemencie?jak to ma być praca papierkowa skoro nie ujawnia pani jaka myślę,że chętnych było by wielu ale ta tajemnicza praca morze to praca niewolnicza?jeżeli to taka atrakcyjna praca dlaczego nie zatrudniasz swojej rodziny,czyżby nie byli godni pracować w rodzinnym biznesie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiadka napisał:
Piotrze czym się chłopie przejmujesz ,są to baby ze wsi ,a baby ze wsi to chyba wiesz czym się od zawsze zajmują .Nie myślę o dojeniu krów .Pozdrwiam Sąsiadka
Są i mądre a Ty akurat do nich nie należysz... miłego wieczoru, pozdrawiam BABA ZE WSI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halina napisał:
praca na akord można dokształcić się zdobyć nowe kwalifikacje, zarobek w zależności od przyłożenia się do pracy, możliwość awansu,
A coś więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan mazur dzis zachowal sie jak zdziczaly knur na zebraniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiz napisał:
pan mazur dzis zachowal sie jak zdziczaly knur na zebraniu
oni tam wszyscy już dawno zdziczeli i wściekliznę mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiz napisał:
pan mazur dzis zachowal sie jak zdziczaly knur na zebraniu
A coś więcej na ten temat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiz napisał:
pan mazur dzis zachowal sie jak zdziczaly knur na zebraniu
Nie wiem jak się zachował ten pan Mazur, ale chyba niezbyt w porządku, skoro to razi nawet samych Brzozowiaków (bo skąd niby ten wpis?) i to chyba najlepiej świadczy o tym, że obsesja tych ludzi na punkcie wójta przekroczyła już granice normalności i podchodzi pod zbiorowe leczenie psychiatryczne a najważniejsze jest to, że co niektórzy ludzie z samej Brzozówki zdają sobie już z tego sprawę i zaczynają się od tego wszystkiego odcinać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temper napisał:
Nie wiem jak się zachował ten pan Mazur, ale chyba niezbyt w porządku, skoro to razi nawet samych Brzozowiaków (bo skąd niby ten wpis?) i to chyba najlepiej świadczy o tym, że obsesja tych ludzi na punkcie wójta przekroczyła już granice normalności i podchodzi pod zbiorowe leczenie psychiatryczne a najważniejsze jest to, że co niektórzy ludzie z samej Brzozówki zdają sobie już z tego sprawę i zaczynają się od tego wszystkiego odcinać.
A czy ten pan Mazur to ta cała zdziczała brzozówka ? Piszcie co tam się działo ,bo jestem bardzo ciekawy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
A czy ten pan Mazur to ta cała zdziczała brzozówka ? Piszcie co tam się działo ,bo jestem bardzo ciekawy .
A żebyś wiedział że zdziczała. Im się naprawdę na mózgi rzuciło. Im się wydaje, że prowadzą jakąś świętą wojnę a że nie mają racji to ich to już wcale nie obchodzi. To już jakaś sekta się zrobiła. Myślą, że ich wszyscy atakują, opowiadają że muszą bronić budynku szkoły ale nie wiadomo przed kim bo oprócz miejscowych oberwańców czyli pożal się boże obrońców jak się sami ochrzcili pies z kulawą nogą tam nie zagląda, urojenia już z tej obsesji mają. Jak to nienawiść może zaślepić ciemny lud zwłaszcza jak jest umiejętnie przez kogoś podsycana. I co tu się dziwić, że ludzie w Brzozówce do kościoła przestają chodzić jak kościół takich rzeczy uczy. Mówię wam, z moherowymi beretami lepiej nie mieć nic do czynienia i lepiej takich omijać z daleka. A te normalniejsze osoby z Brzozówki niech się nie boją anonimowo pisać na tym forum że się od tego odcinają, to tylko dobrze o nich świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mania napisał:
co się męczysz, przecież widzisz że to niemoty, mamy demokrację więc korzystajmy z niej szanujmy tych co chcą pracować, nie musisz tłumaczyć się prostakom co dorwali się do komputera i udają że rozumy pozjadali, zatrudniaj kogo chcesz ze swej rodziny aby tylko chcieli pracować , to żadna hańba, kto chce pracować nie ma problemu z pracą, przecież nie będziesz prostował się przed prostakami, cześć trzymaj się
Hej, kogo nazywasz niemotami i prostakami?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Hej, kogo nazywasz niemotami i prostakami?????????
Mania nazwała tak przeciwników dyrektora Krzysztonia ze szkoły w Szastarce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten czy ta co tak piszą,że ktoś jest niemotą czy kimś tam sam lub sama nie jest warta-y funta kłaków,i nie mogę tego zrozumieć jeżeli ktoś ma inny pogląd niż Wójt czy mieszkańcy Brzozówki to należy taką osobę wyzywać od jakichś tam.Forum jest dostępne dla wszystkich to piszą tylko Wójt przeliczył się z tym forum liczył,że na forum będą same pochwały,że piszący będą wylewać miód na serce Wójta a tu taki zawód.Słyszałem,że robi zebrania po sołectwach niby to omawianie bieżących spraw ale ludzie mówią,że to jest agitacja aby ludzie nie brali udziału w referendum chyba nie pewnie się czuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Ten czy ta co tak piszą,że ktoś jest niemotą czy kimś tam sam lub sama nie jest warta-y funta kłaków,i nie mogę tego zrozumieć jeżeli ktoś ma inny pogląd niż Wójt czy mieszkańcy Brzozówki to należy taką osobę wyzywać od jakichś tam.Forum jest dostępne dla wszystkich to piszą tylko Wójt przeliczył się z tym forum liczył,że na forum będą same pochwały,że piszący będą wylewać miód na serce Wójta a tu taki zawód.Słyszałem,że robi zebrania po sołectwach niby to omawianie bieżących spraw ale ludzie mówią,że to jest agitacja aby ludzie nie brali udziału w referendum chyba nie pewnie się czuje.
Ale z tego co się czyta na forum to chyba raczej więcej jest na tym forum zwolenników wójta, nie czytałeś chyba dokładnie? Z całym szacunkiem dla twojej inteligencji, ale to nie wójt założył to forum tylko właśnie jakiś jego przeciwnik, który zamiast świętować zeszłoroczne Boże Narodzenie wolał poużywać sobie na Mularczyku chrześcijanin taki. Te zebrania to się nazywają konsultacje społeczne i to jest ustawowo przewidziane i jakby wójt miał na nich agitować przeciwko referendum to by je zrobił w styczniu a nie teraz. Jeszcze jakieś obserwacje obserwatorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...